972-3-6096099 mc.maayancatz@gmail.com

אימון וייעוץ

תהליך של אימון וייעוץ מסייע לאנשים לפרוץ דפוסים של קיבעון העומדים בינם לבין המקום הרצוי להם.
רצף ההחלטות והבחירות שלנו על ציר הזמן הוביל אותנו לנקודה בה אנו נמצאים היום.
כדי לשנות את התוצאות חייבים להשתנות, כלומר לשדרג את מנגנון קבלת ההחלטות שלנו ואת עקרונות הפעולה שלנו. אין קיצורי דרך להצלחה אבל יש מקפצות שמזרזות את התהליך, אימון וייעוץ הן חלק מהן.

ייעוץ אסטרטגי

התפקיד שלי כיועץ אסטרטגי הוא לבנות את אסטרטגית ההצלחה עבור העסק או הארגון שלך.
אני מגיע מצויד בניסיון רב ובכלי חשיבה, ניתוח תכנון וקבלת החלטות מתודיים ואוניברסאליים,
וביחד נבנה את “תכנית העל” אשר ממנה ניתן לגזור את יעדיי הביצוע ותוכניות הפעולה המתאימים והנכונים ביותר.

נוסחת ההצלחה

כאשר בוחנים את הארגונים והחברות המצליחים ביותר, ניתן לזהות את עקרונות הפעולה אשר הובילו אותם להצלחה.
זיהוי וניתוח נכון של עקרונות אלה ויצירת השילוב והאינטגרציה הנכונה ביותר ביניהם, מהווים למעשה את נוסחת ההצלחה האסטרטגית של הארגון וכל מערכת בכל סדר גודל בה נבנית אסטרטגיה.

אסטרטגיה

 המונח “אסטרטגיה” נגזר מהמילה היוונית “סטרגוס” (STRATEGOS) שמשמעה “גנרל” או “מצביא”. במובן זה רואים באסטרטגיה את הידע של המצביא, ועיקר השימוש נעשה לצורך הבחנה בין רמת ניהול המלחמה כולה לבין רמת ניהול הקרבות. עד סוף המאה ה-19 עיקר השימוש במסגרות צבאיות ומדיניות. מתחילת המאה ה-20 בארגונים, ברמה האישית ובכל תחום.

U

מושגים באסטרטגיה

אם מושגים כגון: חזון, ייעוד, מטרה\ ערכים, מדדי הצלחה אסטרטגים, קריטריונים איכותיים, תחומי תוצאה ומשאבים, תקופות ומדדי הצלחה טקטיים, גורמי כישלון ויעדים אסטרטגים נשמעים לך חדשים או לא ברורים. אתה כנראה לא פועל מתוך אסטרטגיה ברורה ומכוונת.
אני מזמין אותך להזמין אותי לפגישת ייעוץ ויחד ניצור שינוי חיובי וניקח את העסק שלך לשלב הבא!

בקרה ומדידה

אסטרטגיה ותוכנית פעולה שלא ניתן למדוד את רמת יישומה, משמעותה, איכותה ותרומתה, הינה מקור לבזבוז משאבים ולכישלון. מנגנון הבקרה ככלי ניהולי, הוא לאסוף, לעבד ולספק מידע על הקשר שבין הפעילות השוטפת לבין התוצאה. הבקרה למעשה מתמקדת בקשר שבין האסטרטגיה והמטרות לבין הפעילות השוטפת. העובדה היא שכמעט כל הכישלונות היו נמנעים ע”י רמת בקרה מספקת.

אימון עסקי

המטרה של האימון והייעוץ העסקי היא לסייע לך למצות את מלוא הפוטנציאל הגלום בעסק ולהוביל את העסק לנקודה הגבוהה ביותר שבאפשרותו להגיע.
לאפשר לך לצמוח, להרוויח, להתייעל ולשפר באופן משמעותי את התוצאות העסקיות שלך.
יש לי את הידע והכלים העסקיים להשגת כל המטרות והיעדים שתציב לעצמך ומחויבות אישית ענקית להצלחה שלך ולהגשמת חזון העסק

שינוי תפיסה

העסק שלך הוא בבואה של מי שאתה. חלק נכבד מהתוצאות העסקיות הלא רצויות קשורות באופן ישיר לאמונות המגבילות ולהרגלים המעקבים של בעל העסק. כדי ליצור פריצות דרך עסקיות נדרשת עבודה אישית וכדי ליצור שינוי אמיתי צריכים בראש ובראשונה להשתנות. הרחבת המודעות והכרת מערכת ההפעלה האנושית מאפשרת צמיחה, צמיחה מעניקה כוחות מחודשים ובכוחות אלו יוצאים לפעולה מאסיבית שמובילה לתוצאות יוצאות דופן.

הישגים מהירים

הדרך הנכונה ביותר לייצר מומנטום חיובי בעסק הוא לתת “זריקת זירוז” על ידי פעולות מהירות שניתן ליישם בקלות, ללא סיכון ובמינימום השקעה אשר מובילות ל”הזרקת מזומנים” ולתנופה המאפשרת עבודה על מהלכים מורכבים וארוכים יותר. הישגים מהירים אלו גם מחזקים את האמונות המקדמות החדשות, מעלים את הביטחון העצמי ומאפשרים פריצות דרך נוספות.

העלאת הסטנדרטים

המטרה היא להביא למקסימום כל מה שיש לך. לבצע פעולות ותהליכים בצורה מהירה, גבוהה ורחוקה הרבה יותר ממה שהכרת. לעלות את הרף ולעשות תמיד את המאמץ הנוסף ואת כל מה שנדרש כדי להשיג את התוצאה הרצויה.
לקום מוקדם יותר, לעבוד ולהתנהל חכם יותר, להיות בהיר לגביי החזון ולהעיז יותר בחתירה להשגתו, להיות מאסטר במיומנויות הרלוונטיות ולהמשיך להשתפר באופן קבוע.

בניית מערכת

בעלי עסקים רבים, מנסים לנהל את “הכל” בעסק שלהם. המבנה הניהולי רופף, האווירה משפחתית, יש תחושה שכולם עסוקים אך יש חוסר בהירות, מעט סדר ומעט מאוד נהלים.
כדי לצמוח צריך להעביר יותר נושאים ויותר אחריות לאחרים. הדרך היחידה לעשות זאת היא בעזרת “מערכת”. “מערכת” מאפשרת לכם לזהות צווארי בקבוק ולהתמקד בהרחבתם. במקום לבזבז זמן בניסיון לשפר הכל אפשר להתמקד בשיפור מה שבאמת תורם לשורה התחתונה. אי אפשר לבנות עסק אם מתמקדים רק במשימות מיידיות ולא ב”מערכת” ובקשר בין המשימה להצלחת העסק.

אימון אישי

אימון אישי הוא הכלי הטוב והמשמעותי ביותר כדי לחולל שינוי אמיתי, לקבל עוצמות בלתי רגילות ולהשיג תוצאות יוצאות  דופן.
לכל אדם יש פוטנציאל ויכולות ליצור לעצמו תוצאות טובות יותר, לשפר את הרגשתו ולהוביל את עצמו להצלחה. בתהליך האימון האישי,
המודעות מתרחבת, היכולות נחשפות, פעולות מכוונות יוצרות פריצות דרך ומובילות למומנטום אישי.
היום יום הופך יעיל ואפקטיבי, הביטחון והערכה העצמית מתגברים, הדברים נעשים בעוצמה ובתשוקה והחיים חוזרים לשליטה.
זה אפשרי! זה הכרחי!
ואני כאן כדי לעזור לזה לקרות במחויבות גדולה מאוד.

למי זה מתאים?

 לכל מי שרוצה להשיג תוצאות אישיות טובות יותר. לכל מי שמרגיש שהוא מסוגל להרבה יותר, אך התוצאות בפועל לא משקפות את הפוטנציאל האמיתי. לכל מי שנמאס לו מהבינוניות ומחפש, שותף, מנטור ומאמן שיראה לו את הדרך, יכיר לו את הכלים והחוקים ויהיה שם בשבילו גם ברגעים המאתגרים עד להשגת התוצאות הרצויות, במחויבות אמיתית ובלתי מתפשרת

הנחות היסוד

  1. אנו אחראים לכל מה שקורה בחיינו ולכן לא די בקביעת מטרות ויעדים ובהתכוונות להגיע לשם, אלא נדרשת מחויבות לפעולה.
  2. הגענו לנקודה בה אנו נמצאים היום כתוצאה מהתנהגויות, תפיסות, דרכי חשיבה והרגלים שפיתחנו עד היום, וכדי להגיע למקום אחר עלינו להביא לחיים שלנו משהו חדש.

מהן התועלות של האימון?

המשתתפים בתהליך אימון מקבלים מוטיבציה ואנרגיות מחודשות להניע את החיים קדימה.
שיפור תהליכי החשיבה ופרספקטיבה חדשה לגבי המחסומים וההזדמנויות בחייהם. מיקוד ובהירות לגבי העתיד ולגבי הפעולות המקדמות בצורה אפקטיבית. שיפור היכולות הבין אישיות, שיפור הביטחון העצמי וחתירה להשגת שאיפותיהם בנחישות כדרך חיים”. המשתתפים באימון מתמלאים בתשוקות ובעוצמות חדשות המובילות לסיפוק אישי רב יותר ולשביעות רצון בכל תחומי חייהם.

כיצד זה מתבצע?

האימון הינו תהליך אישי המתבצע בפגישות אישיות ותמיכה טלפונית נוספת. בסיס התהליך מורכב מ 12 פגישות במהלך שלושה חודשים, כלומר פגישה שבועית.
עלות פגישה: 1200 שח לפני מע”מ.